KATEGORIE

KATEGORIE

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE PRODUKTY

14 dni na zwrot towaru

Chcesz przetestować Sterownik IMF? Śmiało! Zawsze masz 14 dni na wymianę lub zwrot produktu.

Zamów do godziny 12:30 - Otrzymaj jutro

Wszystkie produkty zamówione do godziny 12:30 jutro będą u Ciebie!(dotyczy dni roboczych)

Służymy pomocą!

Potrzebujesz pomocy przy wyborze odpowiedniego do Twoich potrzeb modelu Mikrohydroforni? Zadzwoń!

Falownik stworzony do pomp wodnych

Wybierając produkt z naszej oferty, zyskasz przede wszystkim na czasie, gdyż nie będziesz musiał niczego programować, falowniki do pompy wodnej dostępne w naszym sklepie internetowym zrobią to za Ciebie. Dzięki swojej innowacyjnej na rynku automatyzacji, w pełni zasłużyły na miano inteligentnych, będąc znacznym ułatwieniem w funkcjonowaniu w stosunku do dotychczas powszechnie stosowanych elementów.

Uzyskiwane oszczędności

Stosowanie sterowników do pompy wodnej z naszego sklepu internetowego to przede wszystkim wiele oszczędności. Dotyczą one zarówno czasu, nie tylko, jak to było już wspomniane, w zakresie ustawienia właściwych parametrów, co dokonuje się automatycznie, ale także w zakresie szybkiego, nieskomplikowanego montażu oraz uruchomienia które trwa krócej niż 37 sekund.

 

To także spore korzyści w zakresie oszczędności finansowych, związanych zwłaszcza z mniejszym zużyciem prądu, które można zredukować nawet o ponad połowę standardowych kosztów. Wreszcie, można tym samym zyskać na miejscu w pomieszczeniu, gdyż zastosowania sterownika wystarczy w zupełności jedynie 24-litrowy zbiornik przeponowy.

Znaczne wydłużenie żywotności pompy

Wykorzystanie inteligentnych falowników do pompy wodnej wpływa na zwiększenie żywotności całego systemu. Pompa uruchamiana jest stopniowo (tzw. soft – start) dzięki czemu znacznie wydłuża się jej żywotność. Oprócz tego Inteligentny Sterownik IMF do pompy wodnej wyposażony jest w różnorodne zabezpieczenia. W ten sposób można zyskać ochronę chociażby przed przeciążeniem, zwarciem czy suchobiegiem. O jakości wykonania świadczy 2-letnia gwarancja, choć okres swobodnego użytkowania powinien kilkukrotnie przekroczyć ten czas.

Wszechstronność stosowania

Do bardzo istotnych korzyści związanych z zastosowaniem falowników należy ich uniwersalność, objawiająca się szczególnie w zakresie wykorzystania do dowolnej pompy wodnej, a także zamontowania w studni. Poza tym, można z nich stworzyć rozbudowane systemy, do których wykorzystać można sterowniki dostępne w kilkunastu standardowych opcjach, o parametrach od 1,1 do 7,5 kW mocy. Jeśli te propozycje te spełniają Waszych wymagań, możecie również skorzystać z falowników o zwiększonej mocy, mieszczącej się w przedziale od 11 do nawet 22 kW. Jeśli potrzebujesz falowników o mocy od 11 do 22 kW – skontaktuj się z nami.