SŁUŻYMY POMOCĄ

Potrzebujesz pomocy przy wyborze odpowiedniego do Twoich potrzeb modelu Mikrohydroforni? Zadzwoń!

14 DNI NA ZWROT TOWARU

Chcesz przetestować Intrligentny Sterownik IMF? Śmiało! Zawsze masz 14 dni na wymianę lub zwrot produktu.

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE PRODUKTY

Falownik stworzony do pomp wodnych

Wybierając produkt z naszej oferty, zyskasz przede wszystkim na czasie, gdyż nie będziesz musiał niczego programować, falowniki do pompy wodnej dostępne w naszym sklepie internetowym zrobią to za Ciebie. Dzięki swojej innowacyjnej na rynku automatyzacji, w pełni zasłużyły na miano inteligentnych, będąc znacznym ułatwieniem w funkcjonowaniu w stosunku do dotychczas powszechnie stosowanych elementów.

Uzyskiwane oszczędności

Stosowanie sterowników do pompy wodnej z naszego sklepu internetowego to przede wszystkim wiele oszczędności. Dotyczą one zarówno czasu, nie tylko, jak to było już wspomniane, w zakresie ustawienia właściwych parametrów, co dokonuje się automatycznie, ale także w zakresie szybkiego, nieskomplikowanego montażu oraz uruchomienia które trwa krócej niż 37 sekund.

 

To także spore korzyści w zakresie oszczędności finansowych, związanych zwłaszcza z mniejszym zużyciem prądu, które można zredukować nawet o ponad połowę standardowych kosztów. Wreszcie, można tym samym zyskać na miejscu w pomieszczeniu, gdyż zastosowania sterownika wystarczy w zupełności jedynie 24-litrowy zbiornik przeponowy.

Znaczne wydłużenie żywotności pompy

Wykorzystanie inteligentnych falowników do pompy wodnej wpływa na zwiększenie żywotności całego systemu. Pompa uruchamiana jest stopniowo (tzw. soft – start) dzięki czemu znacznie wydłuża się jej żywotność. Oprócz tego Inteligentny Sterownik IMF do pompy wodnej wyposażony jest w różnorodne zabezpieczenia. W ten sposób można zyskać ochronę chociażby przed przeciążeniem, zwarciem czy suchobiegiem. O jakości wykonania świadczy 2-letnia gwarancja, choć okres swobodnego użytkowania powinien kilkukrotnie przekroczyć ten czas.

Wszechstronność stosowania

Do bardzo istotnych korzyści związanych z zastosowaniem falowników należy ich uniwersalność, objawiająca się szczególnie w zakresie wykorzystania do dowolnej pompy wodnej, a także zamontowania w studni. Poza tym, można z nich stworzyć rozbudowane systemy, do których wykorzystać można sterowniki dostępne w kilkunastu standardowych opcjach, o parametrach od 1,1 do 7,5 kW mocy. Jeśli te propozycje te spełniają Waszych wymagań, możecie również skorzystać z falowników o zwiększonej mocy, mieszczącej się w przedziale od 11 do nawet 22 kW. Jeśli potrzebujesz falowników o mocy od 11 do 22 kW – skontaktuj się z nami.