TWÓJ FORMULARZ ZOSTAŁ WYSŁANY PRAWIDŁOWO.
ODEZWIEMY SIĘ DO CIEBIE JUŻ WKRÓTCE!
Polub nas na facebooku i bądź na bieżąco!

DLACZEGO WARTO ZAINWESTOWAĆ W INTELIGENTNY STEROWNIK IMF?

PEŁNY PAKIET ZABEZPIECZEŃ (Z SUCHOBIEGIEM!)

Nie kupuj dodatkowych zabezpieczeń pompy! Sterownik IMF to jedyne na rynku tak kompleksowe zabezpieczenie pompy w jednym urządzeniu. Sterownik chroni przed: zwarciem, suchobiegiem, przeciążeniem, blokadą wirnika, spadkiem napięcia, zanikiem fazy oraz przepięciem

OSZCZĘDNOŚCI

Masz więcej pieniędzy na to co jest dla Ciebie ważne! Pompa sterowana Sterownikiem IMF zużywa do 63% mniej energii elektrycznej w porównaniu do sterowania poprzez wyłącznik LCA. Dzieje się to przez płynne sterowane „prędkością obrotową” silnika pompy.

DZIAŁA ZE WSZYSTKIMI POMPAMI

Jesteś spokojny. Masz pewność że zadziała. Nie musisz marnować czasu na wybieranie z setek modeli falowników. Inteligentny Sterownik IMF współpracuje ze wszystkimi pompami wodnymi bez wbudowanych zabezpieczeń.

OSZCZĘDNOŚĆ MIEJSCA

Od teraz sterowanie pompą wodną nie wymaga zastosowania dużego zbiornika hydroforowego. Zastępuje go mały, 18 – litrowy zbiornik przeponowy do powieszenia na ścianie. Koniec z problemem braku miejsca w kotłowni.

GWARANCJA - 24 MIESIĄCE

Zapomnij o problemach związanych z wodą w domu. Inteligentny Sterownik IMF objęty jest 24 – miesięczną gwarancją. Testowaliśmy go nawet w ekstremalnych warunkach odpowiadających 6 – letniej eksploatacji. Możesz być pewny że będzie Ci służył latami!

BEZ PROGRAMOWANIA

Oszczędź godziny cennego czasu. W odróżnieniu od skomplikowanych układów opartych o falownik ustawienie Inteligentnego Sterownika IMF ogranicza się jedynie do ustawienia ciśnienia. Wszystkie pozostałe parametry Inteligentny Sterownik IMF dobierze automatycznie!

BUDOWA ZESTAWÓW WIELOPOMPOWYCH

Cały zestaw wielopompowy zbudujesz samodzielnie. Wystarczy połączyć Sterowniki IMF między sobą, zrestartować i … ustawić ciśnienie. Otrzymujesz pełny kombajn stworzony do sterowania zestawami do 6 pomp.

BŁYSKAWICZNY I PROSTY MONTAŻ

Zaoszczędź zdrowie i czas na wnoszeniu ciężkiego zbiornika hydroforowego! Inteligentny Sterownik IMF zamontujesz nawet w 30 minut. Zainstaluj zbiornik przeponowy, podłącz pompę do Sterownika IMF i.. gotowe! Tak, to takie proste!