Historia pewnego człowieka

Kiedy w 1996 pewien człowiek zdecydował się podjąć problem jakości wody płynącej z naszych kranów, niewiele osób mogło pozwolić sobie na luksus posiadania urządzeń zapewniających wysoką jej jakość, a wiedza w tym temacie była niewielka. Dziś, ten sam człowiek nadal skupiony na tym samym temacie jest bogatszy o 23 lata doświadczeń i wiedzy praktycznej. Dziś też zagadnienie jakości wody oraz jej dystrybucji jest coraz bardziej powszechne, a dostępność różnorodnych urządzeń jest również ogromna. Dlatego ważne jest, aby umieć dostosować technologię do parametrów wody oraz jej zapotrzebowania.

 

Naszym podstawowym filarem działalności są usługi związane z projektowaniem oraz wykonawstwem stacji uzdatniania oraz dystrybucji wody. Współpracujemy zarówno z przedsiębiorstwami produkcyjnymi jak i ze spółdzielniami mieszkaniowymi oraz klientami indywidualnymi. Cały czas szukamy nowych, wydajniejszych, ekologicznych metod uzdatniania wody i sterowania procesami. Wierzymy, że każdą z dziedzin życia można uczynić lepszą. Nawet rozwiązania stosowane od lat, wydające się możliwie najprostszymi można udoskonalić i wyeliminować ich słabe strony.

 

Efektem naszej misji było wprowadzenie na rynek w 2014 roku pierwszego odżelaziacza nie wymagającego wstępnego napowietrzania – Erie Oxydizer. Mimo początkowej sceptyczności branży rozwiązanie to wypiera standardową metodę odżelaziania wody dla małych odbiorców. 


Pozostał jednak jeszcze jeden problem. Jak sterować pompą bez zbiornika hydroforowego? Jak wyeliminować go całkowicie zachowując prostotę układu?

TARGI WOD – KAN W BYDGOSZCZY 21 – 23 MAJA 2019

W 2017 roku wprowadziliśmy na rynek rozwiązanie pozwalające całkowicie wyeliminować potrzebę stosowania zbiornika hydroforowego w układach sterowania pompami. Po licznych testach prezentujemy nowy, ekologiczny standard sterowania pompami wodnymi – Inteligentny Sterownik IMF.

 

Aktualnie w rozwiązaniach dla naszych klientów (poza układami specjalistycznymi) całkowicie wyeliminowaliśmy zbiorniki hydroforowe.

 

Wierzymy, że tak jak odżelaziacz Erie Oxydizer – tak Inteligentny Sterownik IMF na stałe zmieni kierunek w którym podąża branża.

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń – doradzimy!